Kotva
Souhlasím, že tento web smí ukládat cookies
Tisk
Sitemap
Mapa webu

Aktuality

Zobrazeno: 62x
Ve středu 23. června probíhala ve školce závěrečná oslava na konec školního roku. V rámci této oslavy jsme se loučili s předškolními dětmi a dětmi, které přechází do jiné školky.

Zobrazeno: 65x
Na závěr školního roku jsme se rozloučili se čtyřmi dětmi, ze kterých se od 1. září stanou školáci.

Zobrazeno: 89x
Vážení a milí dopisovatelé a čtenáři, opět se k nám, a jako vždy překvapivě, závratnou rychlostí přiblížil závěr letošního školního roku. Připomeňme si, že s ním probíhala i jedna z nejobtížnějších etap vyučovacího procesu v historii moderního školství – výuka z domova prostřednictvím současné techniky. Můžeme konstatovat, že jsme tuto formu neobvyklé práce zvládli všichni na výtečnou, uskutečnily se maturitní i závěrečné zkoušky s velmi dobrými výsledky. Přejeme si být přece všichni dokonalí v plnění svých úkolů, protože jen takto dokážeme uplatnit svoje životní ideály.

Zobrazeno: 32x
Třída 3.C. měla letos poprvé angličtinu. Moc nás baví. Dokonce tak moc, že jsme podle učebnice natočili anglickou pohádku.

Zobrazeno: 42x
Dne 24. 6. 2021 jsme s třídami 1., 2., 3. CKP a 1., 2., 3., KCHP navštívili Zrcadlové bludiště, které je oblíbenou dětskou a turistickou atrakcí v Petřínských sadech a je v blízkosti Petřínské rozhledny.

Zobrazeno: 34x
V úterý 22. 6. 2021 měly třídy 5.A a 7.A s třídní učitelkou Duchaňovou celodenní výlet do Mělníku.

Zobrazeno: 84x
Ve středu dne 23. června 2021 se v kapli naší školy uskutečnilo slavnostní předávání maturitních vysvědčení a výučních listů žáků SOŠ, SOU a OU.

Zobrazeno: 26x
Dne 23. 6. 2021 jsme s třídami 1., 2., 3. CKP a 1., 2., 3 KCHP navštívili Národopisné muzeum Národního muzea v Kinského zahradě.

Zobrazeno: 44x
Dnes 22. 6. 2021 navštívili žáci oboru Cukrářské práce znovu otevřené Národní muzeum na Václavském náměstí.

Zobrazeno: 24x
Ve středu 16. 6. 2021 odpoledne bylo venku krásné počasí a svítilo sluníčko. Byla to příležitost jet školním autem na samosběr jahod do Vraňan. Kluci hodně jahod nasbírali, ale taky hodně ochutnávali. Měli velkou radost, že máme košíky plné jahod.

Celkem: 559 článků