Kotva
Tisk
Sitemap
Mapa webu

Aktuality

Zobrazeno: 14x
Ve čtvrtek 14.1.2021 jsme měli kroužek vaření a děti si tentokrát vybraly šneky z listového těsta.

Zobrazeno: 18x
V pondělí 11.1.2021 děti vyprávěly vychovateli Františkovi, jak o víkendu stavěly sněhuláka doma nebo u babičky.

Zobrazeno: 29x
Ve čtvrtek 7.1.2021 odpoledne vychovatel František vyprávěl dětem pohádku O Perníkové chaloupce.

Zobrazeno: 27x
Na začátku ledna děti potěšila zima a nejvíce sněhové vločky, které padají z nebe na zem.

Zobrazeno: 53x
Vzhledem k četným dotazům rodičů a žáků střední školy upřesňujeme provoz střední školy od pondělí 4.1.2021. Všichni žáci zůstávají doma, do školy ani na praxe nechodí, ale účastní se distanční výuky. Výuka probíhá převážně přes Microsoft Teams podle rozvrhu pro distanční výuku od 8.00 do 12.00 hodin. Tato výuka je pro všechny žáky povinná, případná absence musí být řádně omluvena.

Zobrazeno: 136x
Vážení rodiče, milí žáci. Do nového roku vám všem přeji pevné zdraví a hodně štěstí. Doufám, že rok 2021 bude pro nás všechny příznivější než rok minulý. Mgr. et Mgr. Václav Chmelíř - ředitel školy

Zobrazeno: 55x
Včera k nám přiletěl Ježíšek. Rozkrajovaly jsme s dětmi jablko, pouštěly lodičky a zpívaly vánoční koledy. Děti rozbalovaly dárky, dostaly od Ježíška spoustu hraček a měly z nich velkou radost.

děkujeme Vám za Vaši pozornost, kterou věnujete našim novinkám, je nám potěšením, že s námi spolupracujete. Tento kalendářní rok byl pro nás pro všechny velmi náročný, věřme, že ten další bude v každém směru lepší. Přejeme Vám všem šťastné a veselé Vánoce a do dalšího roku pevné zdraví, štěstí a osobních úspěchů!

Zobrazeno: 53x
V mateřské škole plníme od 1. prosince adventní úkoly. Jedním z těchto úkolů bylo ozdobit vánoční stromeček. Děti se dozvěděly, jaké vánoční stromky můžeme doma mít a poznaly mnoho vánočních ozdob. Při zdobení slyšely také některé vánoční koledy. Děti i paní učitelky si zdobení vánočního stromku užily a už se všichni těšíme, až k nám přiletí Ježíšek.

Zobrazeno: 52x
Minulý týden jsme byly v mateřské škole hodně aktivní, protože jsme se připravovaly na Vánoce.

Celkem: 492 článků