Kotva
Tisk
Sitemap
Mapa webu

Aktuality

Zobrazeno: 37x
I naše škola se zapojila do šití roušek. Naši žáci s rodiči šijí roušky pro dětský domov a domov důchodců v Kolíně. V Praze mají naše roušky v nemocnici Na Homolce a Vinohradské nemocnici. Pedagogický sbor ušil roušky pro Letiště Václava Havla. Obor Šití oděvů vzkazuje všem : Nekončíme, šijeme dál!

Zobrazeno: 20x
Vážení klienti SPC, provoz speciálně pedagogického centra zůstává zachován, je však přizpůsoben aktuální situaci (viz. Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ze dne 10. 3. 2020). Do odvolání nebude realizována logopedická intervence. Do odvolání nebudou přijímáni klienti s příznaky respiračních a chřipkových onemocnění včetně příznaků mírných (rýma, kýchání, zahleněnost, kašel, bolesti hlavy, zvýšená teplota apod.) Děkujeme za pochopení.

Zobrazeno: 581x
Od středy 11.3.2020 přerušuje vláda do odvolání výuku na základních a středních školách, je uzavřen i internát. Strava je žákům automaticky po dobu uzavření školy odhlášena. PLES ABSOLVENTŮ DNE 12.3.2020 JE ZRUŠEN!!! Od pondělí 16.3.2020 je uzavřena i mateřská škola. Datum nástupu zpět do školy bude uveden na webových stránkách školy. Žádost o ošetřovné i Doporučený postup vyplňování je ke stažení v rubrice NEPŘEHLÉDNĚTE.

Zobrazeno: 48x
Ve čtvrtek 5.3.2020 jsme konečně byly všechny, nikdo nebyl nemocný, a tak jsme mohly jít k Andělu na slíbené hamburgery.

Zobrazeno: 41x
Ve čtvrtek 5.3.2020 kluci chtěli ještě péct něco dobrého. Na internetu jsme našli jednoduchý recept – Makovec.

Zobrazeno: 89x
Ve dnech 4. a 6.3. 2020 vyrazili žáci střední školy do Brandýsa nad Labem na interaktivní výstavu "Jídlo deseti staletí".

Zobrazeno: 74x
Ve středu 4. března 2020 proběhl v Červené třídě karneval. Všechny děti si připravily nádherné masky.

Zobrazeno: 37x
Ve středu 4.3.2020 kluci naplánovali vycházku pěšky z Braníka do Zbraslavi.

Zobrazeno: 37x
Po Vánocích jsme se všichni vrátili hezky odpočatí a plní sil do nového roku.

Zobrazeno: 89x
Po konzultaci s Krajskou hygienickou stanicí Středočeského kraje se sídlem v Praze upozorňujeme rodiče, že pokud plánujete rekreaci kdekoli v zahraničí, je nutné po návratu kontaktovat hygienickou stanici a informovat se o případném karanténním opatření! Platí až do odvolání.

Celkem: 408 článků