Kotva
Tisk
Sitemap
Mapa webu

Aktuality

Zobrazeno: 272x
Výuka pro žáky 1. stupně bude obnovena 25. 5. 2020. Věnujte, prosím, pozornost následujícím informacím.

Zobrazeno: 380x
Věnujte, prosím, pozornost veškerým informacím, které se týkají postupného otevírání školy!!!

Zobrazeno: 199x
Činnost mateřské školy je s výjimkou činnosti internátu mateřské školy obnovena k 11. květnu 2020. Doba provozu mateřské školy bude stejná jako před přerušením provozu. Prosím rodiče dětí, které do mateřské školy nastoupí, aby se informovali o přijatých hygienických opatřeních.

Zobrazeno: 241x
Vážení rodiče, dnes mám pro Vás skvělou zprávu. Studentky z filozofické fakulty vytvořily projekt Online doučování pro neslyšící děti v českém znakovém jazyce. Doučování je pro děti zcela zdarma a může být i pravidelné - až 3 x týdně.

Zobrazeno: 64x
Kluci z internátu dostali od svých vychovatelů Franty a Tea velikonoční úkoly. Doma si vyráběli velikonoční výrobky a malovali obrázky s velikonoční tematikou. Také si vyzdobili velikonoční stůl. Vychovatelé klukům poděkovali za výbornou práci, kterou doma udělali.

Zobrazeno: 129x
Už je to pár dnů, co dveře naší školky zůstaly zavřené. Přesto se rodiče rozhodli spolupracovat s naši třídou alespoň na dálku.

Zobrazeno: 101x
Vážení rodiče, řada lidí se pokoušela jednat s Českou televizí, aby byl pořad UčíTelka tlumočen do znakového jazyka a tak dostupný i pro neslyšící děti. Ode dneška se podařilo operativně zahájit tlumočení vysílání do českého znakového jazyka pro neslyšící děti a tak děti mohou sledovat výuku v i-vysílání a na Facebooku pořadu UčíTelka.  

Zobrazeno: 176x
I naše škola se zapojila do šití roušek. Naši žáci s rodiči šijí roušky pro dětský domov a domov důchodců v Kolíně. V Praze mají naše roušky v nemocnici Na Homolce a Vinohradské nemocnici. Pedagogický sbor ušil roušky pro Letiště Václava Havla. Obor Šití oděvů vzkazuje všem : Nekončíme, šijeme dál!

Zobrazeno: 51x
Vážení klienti SPC, provoz speciálně pedagogického centra zůstává zachován, je však přizpůsoben aktuální situaci (viz. Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ze dne 10. 3. 2020). Do odvolání nebude realizována logopedická intervence. Do odvolání nebudou přijímáni klienti s příznaky respiračních a chřipkových onemocnění včetně příznaků mírných (rýma, kýchání, zahleněnost, kašel, bolesti hlavy, zvýšená teplota apod.) Děkujeme za pochopení.

Zobrazeno: 802x
Od středy 11.3.2020 přerušuje vláda do odvolání výuku na základních a středních školách, je uzavřen i internát. Strava je žákům automaticky po dobu uzavření školy odhlášena. PLES ABSOLVENTŮ DNE 12.3.2020 JE ZRUŠEN!!! Od pondělí 16.3.2020 je uzavřena i mateřská škola. Datum nástupu zpět do školy bude uveden na webových stránkách školy. Žádost o ošetřovné i Doporučený postup vyplňování je ke stažení v rubrice NEPŘEHLÉDNĚTE.

Celkem: 415 článků