Kotva
Tisk
Sitemap
Mapa webu

Aktuality

Zobrazeno: 60x
Postup při žádosti o ošetřovné z důvodu uzavření škol od 14. 10. 2020. S ohledem na uzavření prvních stupňů základních škol v ČR dne 14. 10. 2020, budou moci rodiče dětí mladších 10 let žádat o ošetřovné z důvodu uzavření školy. Momentálně však není ukončen legislativní proces zákona, který upravuje podmínky poskytování ošetřovného při současné epidemii, v tomto týdnu ho bude projednávat Senát." https://www.mpsv.cz/…vne

Zobrazeno: 104x
Halloween už pomalu, ale jistě klepe na dveře, a tak se děti z Červené třídy společně s jejich paní učitelkami a panem zástupcem Váchou domluvili na karnevalové zábavě.

Zobrazeno: 47x
V úterý 20. října 2020 byl pro děti připraven program v podobě chystání dekorace na brzký halloweenský karneval.

Zobrazeno: 28x
Ve čtvrtek 15. října 2020 se v červené třídě uskutečnilo ovocné dopoledne.

Zobrazeno: 26x
Ve čtvrtek 15.10.2020 odpoledne měli kluci chuť vyrobit si dýni.

Zobrazeno: 51x
Ve středu 14.10.2020 bylo ošklivé počasí, celý den pršelo, tak se kluci pustili odpoledne do vaření. Vybírali recept a vyhrála dýňová polévka s opečeným rohlíkem a se zakysanou smetanou.

Zobrazeno: 23x
V pondělí 5.10 a 12.10.2020 měli kluci výtvarné odpoledne. Nejdříve byli venku na zahradě a pozorovali barevné stromy.

Zobrazeno: 139x
Nařízení vlády neplatí pro naše žáky ZŠ. My jsme základní škola, která je zřízena podle § 16 odst. 9, a vztahuje se na nás výjimka. MÁME OTEVŘENOU ZŠ, FUNGUJE DRUŽINA I INTERNÁT.

Zobrazeno: 62x
Děkujeme našemu milému panu Váchovi a panu Valáškovi za krásné krmítko pro ptáčky, ze kterého se velmi těšíme a doufáme, že nejenom my. Ptáčkům jsme již nasypali slunečnicová semínka a s napětím čekáme, až se nějaký objeví. MŠ Červená třída

Zobrazeno: 191x
Vláda vydala nová krizová opatření, která se týkají i provozu škol: Opatření pro školy od 12. října do 23. října 2020 Tato pravidla pro 2. stupeň ZŠ se netýkají škol nebo tříd zřízených podle § 16 odst. 9 školského zákona, které se vzdělávají prezenčně, a nevztahuje se také na nižší stupně víceletých gymnázií, respektive nižší stupně osmiletého programu v konzervatoři (tedy žáci zde plnící povinnou školní docházku). Naší žáci tedy chodí normálně do školy. Škola v přírodě – školy v přírodě nejsou omezeny a nevztahují se na ně zákazy pro konání hromadných akcí. Vše je podrobně napsané na stránkách MŠMT zde: https://www.msmt.cz/…u-1 Prosím o důkladné prostudování a předání informací rodičům našich žáků.

Celkem: 464 článků