Kotva
Souhlasím, že tento web smí ukládat cookies
Tisk
Sitemap
Mapa webu

Aktuality

Zobrazeno: 17x
Po velikonočních prázdninách děti dostaly přes internet od vychovatele Franty šestý úkol na domácí tvoření - „Veselá housenka“.

Zobrazeno: 21x
Poslední březnový týden před velikonočními prázdninami děti dostaly přes internet od vychovatele Franty další úkol na domácí tvoření - „Výroba slepice a kohoutka z plata od vajec“.

Zobrazeno: 28x
Čtvrtý březnový týden dostaly děti přes internet od vychovatele Franty další úkol na domácí tvoření - „Výroba velikonočního přání“.

Zobrazeno: 42x
Třetí březnový týden děti doma tvořily velikonoční figurky. Vychovatel Franta poslal dětem přes internet třetí úkol na tvoření - „Výroba slepičky, kohouta a kuřátka z ruličky od toaletního papíru“.

Zobrazeno: 55x
Už druhý březnový týden děti tvořily velikonoční zvířata z domova.

Zobrazeno: 47x
Sněhový únor a výroba lichožroutů

Zobrazeno: 42x
Od začátku března se škola kvůli nařízení vlády uzavřela, ale děti chtěly něco vyrábět a bavit se s ostatními kamarády.

Zobrazeno: 227x
Od dnešního dne (sobota 27. února 2021) do odvolání zakazuje vláda přítomnost dětí a žáků v budově školy. Výuka dětí a žáků bude probíhat distančně (prostřednictvím počítačů, internetu) tak, jako již ve škole probíhala. Domluvte se, prosím, se svými třídními učiteli.

Zobrazeno: 49x
V posledním únorovém týdnu jsme měli ve školce prázdninový provoz. Snažili jsme dětem vytvořit pestrý program, aby se nenudily a celý týden si ve školce užily.

Zobrazeno: 39x
V měsíci únoru k nám byla příroda velmi štědrá a připravila nám bohatou sněhovou nadílku. Děti se velmi těšily, až vyrazíme na malý kopec za školkou vyzkoušet kluzáky a boby.

Celkem: 516 článků