Kotva
Tisk
Sitemap
Mapa webu

Aktuality

Zobrazeno: 35x
Dnes jsme si poslední den opravdu užili!

Zobrazeno: 18x
Ve středu 23.9. 2020 odpoledne kluci na internátě vyráběli z kaštanů. Nejdříve jsme si o kaštanech povídali a pak z nich kluci udělali zvířata. Měli velkou radost, jak se jim to povedlo. Internát ZŠ chlapci

Zobrazeno: 45x
První podzimní den jsme vyjeli na kolech přes Zlatou studnu na Zhůří, zaniklou osadu v srdci Šumavy. Zhůří je místo se zvláštní atmosférou zaniklých obcí, tvořenou nelehkými osudy lidí. Je to místo s nádherným výhledem na hřebeny Šumavy i na dominantní Roklan v Bavorském lese.

Zobrazeno: 58x
Dnes jsme navštívili středověký hrad Velhartice, který byl vystavěn ve 13. století. Během prohlídky jsme se dozvěděli o hradu spoustu zajímavých informací i to, že na hradě a v okolí hradu se natáčela pohádka Tři bratři.

Zobrazeno: 105x
Dnes byla krásná slunečná neděle. Dopoledne jsme byli na rozhledně a projeli jsme se na kole. Odpoledne jsme soutěžili v lese a za odměnu jsme navštívili místní vyhlášenou cukrárnu. Večer jsme si zahráli společenské hry.

Zobrazeno: 118x
V pátek po příjezdu na školu v přírodě jsme byli s dětmi na procházce v lese, hledali jsme houby a užívali si borůvky. Děti byly skvělé, hub našly spoustu a od borůvek byly všechny modré.

Zobrazeno: 50x
Ve středu 16. září se konala na školní zahradě oslava k zahájení školního roku pro všechny děti z Červené třídy. Pro děti bylo připraveno mnoho soutěží a disciplín, ve kterých si mohly vyzkoušet různé dovednosti.

Zobrazeno: 59x
Ve čtvrtek 10.9.2020 si kluci chtěli něco uvařit a zvolili jednoduché jídlo – toasty. Nejdříve si kluci pečlivě umyli ruce a pak se pustili do přípravy.

Zobrazeno: 87x
Dne 10. 9. 2020 navštívili žáci tříd CKP 1,2,3 v botanické zahradě v Praze tropické skleníky, výstavu kaktusů, sukulentů a rozlehlé zahrady. Nejvíce žáky zaujalo pěstování banánů a citrusových plodů. Všem se návštěva moc líbila.

Zobrazeno: 1x
Ve čtvrtek 10.9.2020 bylo na internátě dívek velmi aktivní odpoledne.

Celkem: 441 článků