Kotva
Tisk
Sitemap
Mapa webu

Ohlédnutí za školním rokem 2018/2019

Zobrazeno: 304x
Ani jsme se nenadáli a opět se přiblížil školní rok ke svému závěru. Zdá se nám, že ta školní léta prchají závratnou rychlostí, vždyť teprve nedávno tu byl jeho začátek! Jako každoročně nás konec školy již tradičně nutí k zamyšlení, co se nám povedlo, v čem jsme mohli být úspěšnější, jak a čím by se vše dalo v příštím školním roce napravit či vylepšit.

A jak to tak bývá, někomu se v učení dařilo líp, někdo vyhrával odborné i sportovní soutěže, někdo by mohl v příštím roce víc přidat a jsou i tací, kteří z různých důvodů opakují ročník. Všem držíme palce, aby se jim v budoucnu jen a jen dařilo a jejich sny byly splněny.

Vysvědčení, která budeme držet v ruce, jsou výsledkem naší celoroční práce a nezpochybňují naše aktivity, jistě si všichni zasloužíme odpočinek v podobě dvouměsíčních prázdnin. Vždyť jsme všichni pracovali a učili se podle svých sil a schopností a pochvala a povzbuzení zejména od našich nejbližších vždycky potěší.

O prázdninách relaxujme, odpočívejme, bavme se s mírou tak, abychom si svou neopatrností nezpůsobili zranění a osvěženi se vrátili v příštím roce do školních lavic.

Tak ať se nám všem prázdniny vydaří a těšme se společně na příští školní rok!