Kotva
Nepřehlédněte
Předávání výučních listů a maturitních vysvědčení
14.6.2019

V pátek 21.6.2019 od 10.00 hodin proběhne v kapli školy slavnostní předávání výučních listů a maturitních vysvědčení s doprovodným programem.

Volná kapacita v MŠ
15.5.2019

Nabízíme volná místa v mateřské škole ve třídách pro děti se sluchovým postižením a s vadami řeči.

Po předchozí domluvě si můžete přijít prohlédnout prostory školy.

Tel: 601 559 610

Mgr. Vlastimil Vácha

 
 
Počítadlo
Online:
4

Dnes:
73

Posledních 7 dní:
2399

Posledních 30 dní:
12928

Celkem:
120271

Mapa webu
A
A
A

Národní zemědělské muzeum

Zobrazeno: 687x
Národní zemědělské muzeum ve spolupráci se Zemědělským svazem ČR v rámci projektu Zemědělství žije! připravilo na   8. června speciální program, který provedl návštěvníky jednotlivými zemědělskými obory a představil zemědělství a jeho podoby v dobách minulých i v aktuální současnosti.

Hlavní osou celého programu byla speciální naučná stezka, při níž formou her a poznávacích soutěží žáci zabloudili do tajů chovu jednotlivých druhů hospodářských zvířat, rostlinné výroby, ale i potravinářství či mechanizace. Poznali mnoho plemen skotu, zjistili, čím se živí krávy či prasata, jaká vejce snáší drůbež, jaké se v dnešní době pěstují plodiny a z čeho se vyrábí potraviny.

Akce se zúčastnili žáci oboru CKP, KCH, ČA, ČP, SM. Na prohlídce muzea si každý našel expozici, která ho velice zaujala. Ať se jednalo o gastronomii, rybářstí, myslivost, výstavu obrazů, lesní hospodářství, zemědělství nebo i naučnou stezku, ktera prověřila jejich znalosti s chovem drůbeže, polními plodinami nebo i třeba dovednost podojit krávu.

Exkurze byla velice přínosná a vydařená, pro všechny návštěvníky byl připraven malý dárek.Fotogalerie