Kotva
Souhlasím, že tento web smí ukládat cookies
Tisk
Sitemap
Mapa webu

Aktuality

Zobrazeno: 13x
Ve čtvrtek 22. 4. 2021 jsme vyrazili na výlet na celé odpoledne. Naším cílem byla Ladronka, kde jsme začínali a potom jsme přešli do Obory Hvězda.

Zobrazeno: 40x
Ve středu 28. 4. 2021 odpoledne jsme si na školní zahradě nasbírali a nařezali dříví.

Zobrazeno: 33x
Jaro konečně dorazilo, tak třída 3.C taky vyrazila na praktickou výuku do rozkvetlého parku.

Zobrazeno: 14x
V úterý 27.4.2021 odpoledne jsme se dívali v televizi na pohádku pro děti – „Malá čarodějnice“. Dětem se pohádka líbila a zajímaly se o život pavouků.

Zobrazeno: 18x
Ve čtvrtek 22. 4. 2021 jsme po splnění školních úkolů byli venku a děti viděly na trávě ulitu hlemýždě. Vzpomněly si na recept „Šneky z listového těsta“ a měly chuť si je upéct.

Zobrazeno: 27x
Ve středu 21.4.2021 odpoledne jsme byli venku. Viděli jsme hodně změn v přírodě. Stromům rostou listy a květy, na trávě rostou pampelišky a vykukují i tulipány, narcisky a další jarní květiny.

Zobrazeno: 46x
Rozhodli jsme se udělat něco dobrého pro přírodu a uklidit nějaký nepořádek v okolí naší školy. Inspirovali jsme se akcí Ukliďme Česko. Vybavili jsme se pytli a rukavicemi a vypravili jsme se v úterý 20. dubna 2021 uklízet školní zahradu. Posbírali jsme tři plné pytle odpadků a naše školní zahrada hned vypadá lépe! Dočasná výchovná skupina 6. a 8.A

Zobrazeno: 23x
I v současné době si na internátě vaříme různé dobroty v rámci kroužku vaření a pečení. Připravovali jsme různé věci, například pizza rohlíky, hermelín v listovém těstě, čokoládové muffiny, smažené kuskusové kuličky, těstovinový salát nebo pizzu.

Zobrazeno: 15x
Ve středu 14.4. 2021 odpoledne si chtěly děti po návratu z venku něco vyrobit. Vychovatel Franta jim tentokrát nabídl vytvořit si „Žábu z ruličky“.

Zobrazeno: 20x
V měsíci březnu jsme se s dětmi nemohli setkávat společně v naší družině z důvodu Covid pandemie, a tak jsme výuku pojali on-line. Každý týden žáci dostávali od pana družináře Martina zajímavé nápady a tipy, jak si zpestřit každý den při on-line výuce.

Celkem: 526 článků