Kotva
Souhlasím, že tento web smí ukládat cookies
Tisk
Sitemap
Mapa webu

Informace k nástupu žáků 1. ročníku na střední školu

Zobrazeno: 261x
Žáci budou nastupovat 1. září 2021 v 9.00 hodin. Prokáží se potvrzením o případném očkování, potvrzením o prodělaném onemocnění během posledních 180 dnů, nebo platným testem na Covid – 19. Žáci si mohou nechat udělat test při příchodu do školy. Ve škole proběhne preventivní screeningové testování žáků s frekvencí 3 x po sobě. 1., 6. a 9. září 2021.

Testováni žáci nosí ochranný prostředek ve společných prostorách školy. Ve třídách při výuce ochranný prostředek mít nemusí.

Žáci, kteří nepodstoupí testování, jsou povinni nosit ochranný prostředek k zakrytí úst a nosu dle mimořádného opatření po celou dobu výuky ve škole.

Žáky 1. ročníku si převezmou v 9.00 hodin třídní učitelé u vrátnice školy.

Výuka na střední škole bude probíhat první 2 týdny formou třídnického systému od 8.00 – 12.35 hodin. Od 13.00 hodin půjdou žáci SŠ na oběd.

Pokud se bude žák SŠ stravovat ve školní jídelně, platba se provádí vždy na konci předcházejícího měsíce. Doporučujeme provádět platbu bankovním převodem. Informace o platbě vám podá vedoucí pracovnice stravování na tel. čísle +420 601 563 258.

Žáci, kteří budou ubytováni na internátě, si přivezou 2 zámky ke skřínkám v šatně, přezuvky, hygienické prostředky, prádlo a oblečení na převlečení. Nástup na internát bude 1. září v dopoledních hodinách.

Informace o pomůckách k výuce a organizaci vzdělávání na naší škole podají žákům třídní učitelé.

Věřím, že žáci budou na naší škole spokojení a šťastní.

 

Pokud budete mít nějaké dotazy, ráda vám je zodpovím na tel. čísle +420 601 559 612. 

Jitka Králová – zástupkyně ředitele.