Kotva
Nepřehlédněte
Informace Aktuality jsou prázdné!
 
 
Počítadlo
Online:
1

Dnes:
3

Posledních 7 dní:
928

Posledních 30 dní:
4023

Celkem:
22293

Mapa webu
A
A
A

Ples absolventů v Holečkově ulici – letos na MDŽ

Zobrazeno: 206x
Ve čtvrtek 8.3.2018 se v obou sálech naší školy konal ples. Školní ples je každoročně pořádán pro absolventy, kteří v daném roce půjdou k maturitním nebo závěrečným zkouškám a pro pozvané hosty.

Oficiální část, tj. ceremoniál šerpování žáků jednotlivými třídními učiteli na pódiu, proběhla v důstojném prostředí společenského sálu. Zejména na tuto část plesu se přijeli podívat rodinní příslušníci a kamarádi absolventů. Všem to velmi slušelo. Chlapcům v oblecích a dívkám v nejrůznějších plesových róbách. Hudbou podkreslený nástup absolventů, tradiční  dekorování, jednotlivé projevy, poděkování učitelům a rodičům proběhly ve slavnostní atmosféře a všichni na ně budou jistě i po letech rádi vzpomínat.
Tuto část plesu pak zakončilo předtančení. Na parket nastoupili studenti souboru Balet Praha Junior ze spřátelené školy ze Žvahova (z Tanečního centra Praha) a předvedli dvě jazzová choreograficky velmi zdařilá vystoupení.

Druhá část plesu byla už ve znamení zábavy a tance za doprovodu živé hudby v tanečním sále školy. Tančilo se až do půlnoci. Taneční parket byl stále plný veselých lidí. Zábava neutuchala, neboť podmanivé hity skupiny Hitos zvaly přítomné k tanci, k rozmanitým tanečním kreacím těch, kteří si chtěli ples opravdu užít. Možná si někdo povšiml i toho, že hrál-li se foxtrot, walz, valčík nebo samba, tyto tance některé páry opravdu tančily! Byla to ukázka toho, že se vyplatilo chodit do tanečního kurzu, který před týdnem ve škole po 10 lekcích pro letošní rok právě skončil.

Na plesech se „plesá“. „Plesalo“ se i na našem letošním plesu a jsme tomu rádi! Zbývá snad jen dodat, že žákům, kteří na jaře půjdou ke zkouškám, přejeme hodně úspěchů!

Fotografie