Kotva
Nepřehlédněte
Informace Aktuality jsou prázdné!
 
 
Počítadlo
Online:
1

Dnes:
4

Posledních 7 dní:
929

Posledních 30 dní:
4024

Celkem:
22294

Mapa webu
A
A
A

Ohlédnutí za tanečním kurzem 2017-2018

Zobrazeno: 216x
Stalo se už tradicí, že každý druhý rok pořádáme pro žáky-středoškoláky taneční hodiny. Máme velkou výhodu, že se taneční konají přímo v naší budově školy.

Už poněkolikáté se tančilo na parketu v aule školy pod vedením tanečního mistra Lukáše Kleinberga a jeho partnerky za doprovodu živé hudby.

10 večerů se scházeli chlapci a děvčata, aby se naučili základům tanců, jako např. walz, jive, cha-cha, rumba, samba, polka, valčík, mazurka… Taneční hodiny byly také doplněny společenskou výchovou, to aby se každý uměl ve společnosti chovat. Na poslední večer se všichni těšili asi nejvíc. To proto, že proběhl taneční věneček s volbou nejlepšího tanečníka a nejlepší tanečnice. Stala se jí cukrářka Míša Bernardová (získala do vlasů květinový věneček a náramek) a čalouník Jakub Kadar (ten dostal elegantní společenskou kravatu). Oba byli odměněni velkým potleskem a mohli si s dalšími vítěznými páry zatančit sólo.

Domníváme se, že všichni účastníci kurzu budou na letošní taneční rádi vzpomínat a že se řada z nich přihlásí do tanečních příštích.


Fotogalerie